LUCH by Franck Muller

LUCH_cd

Minsk Watch Factory OJSC je více než 65 let historie hodinářství, což umožnilo vyrábět spolehlivé, vysoce kvalitní hodinky.

Na začátku padesátých let v Sovětském svazu bylo třeba rozšířit výrobu pánských a dámských hodinek a taky kapesních hodinek. Vyhláška ministrů SSSR a ministrů BSSR položila základy pro vytvoření hodinářského průmyslu v Bělorusku. S tím začala výstavba závodu na konci roku 1953. Mnohé bylo samozřejmě spojeno s poválečnými obtížemi nedostatku pracovníků, materiálů a zařízení. 


V polovině roku 1955 byla dokončena první fáze stavebních prací a od 24. listopadu byla postavena továrna Minsk Watch Factory.

Od roku 2010 vlastní 80% akcií Minsk Watch Factory švýcarská společnost Frank Muller International B.V. (Franck Muller International BV), díky kterému se ve výrobě provádí modernizace a osvojují si nové technologie, vyrábějí se nové kolekce hodinek, které splňují moderní trendy na trhu hodinek.

24. listopadu 2012 otevřela Minsk Watch Factory první nový obchod. Vlajkový obchod „Luch“ symbolizuje modernizaci závodu a aktualizaci sortimentu a stal se prvním v síti takových obchodů. Slavnostního zahájení se zúčastnil generální ředitel Frank Muller Vartan Sirmakes a první místopředseda vlády Vladimír Semashko.

K dnešnímu dni již bylo v Běloruské republice otevřeno 28 značkových obchodů.

V současné době společnost vyrábí asi 150–180 tisíc hodinek a nabízí spotřebitelům více než 1700 modelů, jak quartzové hodinky, tak i mechanické nebo automatické hodinky. Výrobky Minsk Watch Factory OJSC jsou vyváženy do 14 zemí. 

Továrna zaměstnává přes 700 lidí. Neustále aktualizují vybavení a technologie.

Od roku 2013 společnost ovládá průmyslovou výrobu hodinek s diamantovým uhlíkovým povlakem. Povlak je biologicky indiferentní, tj. chemicky neinteraguje s biologickými tkáněmi (včetně kůže). Tento povlak se používá více než 20 let v mnoha dalších oblastech, zejména pro výrobu srdečních chlopní, letectví a Formule 1.

Žádné produkty od výrobce LUCH by Franck Muller nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.