SEIKO

seiko

Japonský výrobce značky Seiko jehož historie se váže až do roku 1881. Tato značka přicházela od samého začátku s jedním revolučním produktem za druhým a netrvalo dlouho byly na svět první japonské náramkové hodinky. Quartzové hodinky na sebe nenechaly dlouho čekat a není divu, že společnost získala pozici průkopníka inovátora v hodinářském průmyslu. Hodinky Seiko změnily historii v hodinářském průmyslu právě díky nové technologii, která se stala doslova nadčasovou.

V roce 1892 přináší značka Seiko první kyvadlové hodinky, které vynikaly nevšedním designem. O tři roky vznikly první kapesní hodinky a další úspěch na sebe nenechal čekat a dostavil se v roce 1913, kdy byly vyrobeny první náramkové hodinky. V roce 1941 vyrábí Seiko první kapesní chronograf a to ještě pod názvem Seikosha. V padesátých letech se stává nejkvalitnějším výrobcem hodinek na světě.

V roce 1969 přišly na trh první quartzové hodinky Seiko Astron a v roce 1986 vznikl první modelový systém s názvem AGM. Tento strojek má takzvaný věčný kalendář a hodinky se nastavují samy. Seiko patří v současnosti mezi absolutní špičku v oboru a je považován za průkopníka novinek a vynálezů. Mechanické hodinky Seiko patří mezi nejvyhledávanější na světě, obzvlášť oblíbená je série Seiko 5. Hodinky se vyznačují odolností vůči nárazu, jsou vodotěsné, mají automatické natahování, zobrazují den a datum.

Seiko přináší bohatý výběr pánských a dámských hodinek, které jsou určené pro každého a pro každou příležitost. Za pozornost stojí také automaty s křemíkovou přesností Kinetic či vybrané modely Premier.

Žádné produkty od výrobce SEIKO nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.